EN

 

APIE MUS

NAUJIENOS

AMSTAFAI

KORGIAI

ŠUNIUKAI

VADOS

GALERIJA

NUORODOS

KONTAKTAI

 

Į PRADŽIĄ

 

ATNAUJINTA

2011-12-12

 

    

Bela ir Gabi

2006 -2007- tieji metai

Amerikiečių stafordšyro terjerų ir valų korgių pembrokų veislyną „Zanavykas“ įregistravome 2006 metais. Taip pasivadinti nusprendėme, nes gyvename Suvalkijos dalyje, kuri vadinasi Zanavykija.

Veislyno veiklą pradejome turedami dvi nuostabias kalytes – amstafę Gabi ir korgę Bellą. Abi jos gyvena ir gyvens kartu su mumis namuose, kaip šeimos nariai. Planuojame savo veislyną plėsti. Labai patiko vienos garsaus Lenkijos amstafų veislyno savininkės posakis – „šunų galima laikyti tiek, kiek sugebi mylėti“.

Draugystė su amerikiečių stafordšyro terjerais  prasidėjo nuo 2001 metų, kai įsigijom savo pirmąjį amstafą Koltą Kolorado (tėvas - Storytime V, motina - Neda Baltijos srovės, veisėja Aušra Bružienė). Su mumis jis gyveno trejus metus. Koltas buvo puikus šuo, geras draugas ir dukros žaidimų partneris, o kai reikia ir apsaugininkas. Kai po sunkios ligos su juo atsisveikinome, tikrai žinojome, kad mūsų namuose vėl bus šios puikios veislės šuo. Taip 2005 metų birželio mėnesį į mūsų namus atkeliavo kalytė „Gabi“ Gaja Erebus Laimės vėjas (tėvas - Absoliut Skaudulys, motina -„Era“ Passionata z Rzymskich Legionow, veisėja L. Gračiova).

Pažintis su valų korgiais pembrokais kiek kitokia. Po eilinės parodos vaikštinėjome po parodų rūmus ir pastebėjom vedžiojamus rudus trumpakojus šunelius didelėm ausim. Susidomėjome. Susipažinome su savininkais ir veisėjais. Pasiieškojome literatūros apie šią veislę. Rezultatas - neilgai trukus mūsų namuose apsigyveno kalytė „Bella“ Akvarelė Saulės kopa (tėvas - Mapleleaf Lisiura Alex Trebek, motina - Lisutė Gyvatės ašara, veisėja Milda Jačiunskytė).

2009- tieji metai

Kaip ir planavome, veislynas plečiasi. Iš vados "F" ir "K" pasilikom veislyne Gabi dukras Fiestą Haga Zanavykas ir Kitaną Haga Zanavykas. Is pirmosios korgių  "G" vados veislyne gyventi liko kalyte Gilė Trumpė Zanavykas.

Veislynas Zanavykas

© 2008. Copyright - Kennel „Zanavykas“, web design mildosia@gmail.com